شرکت رایان پرتو باختر

مقدمه

گسترش روزافزون تکنولوژی و تغییر و تحولات در حوزه فناوری اطلاعات منجر به ترکیب دو حوزه مخابرات و شبکه گردید. مطابق با این فرآیند استفاده از راهکارهای نوین فناوری اطلاعات سر لوحه توسعه و ایجاد این شبکه‌ها قرار گرفت. بر این اساس شرکت رایان پرتو باختر با هدف طراحی، مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه‌های مخابراتی و تأمین تجهیزات در حوزه مخابرات و شبکه ایجادگردید.

مهمترین هدف این شرکت بکارگیری آخرین متدها، تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا به منظور ارائه خدمات برتر مهندسی، مشاور، طراحی، نصب و اجراء پروژه‌های کلان ترسیم شده است.

مأموریت شرکت رایان پرتو باختر

مأموریت ما

این شرکت در محدوده خدمات فناوری و اطلاعات بر‌آن است با توسعه آموزش و يادگيری و ایجاد فرصت‌های مساوی نقش آفرینی برای کارکنان جوان خود به عنوان الگو و شاخصی برای ارزیابی عملکرد سایر شرکت‌های خدماتی در این زمینه قرار گیرد و به کمک مدیران و مشاوران متخصص و متعهد خود، فناوری پیشرفته و فرآیندهای تعریف شده بیشترین سود را برای ذینفعان سازمانی و غیرسازمانی خود به ارمغان آورد.

شرکت رایان پرتو باختر بعنوان، معتبرترین شرکت خدمات پشتیبانی فناوری و اطلاعات در ایران وظیفه ایجاد بستر شبکه، خدمات، پشتیبانی و مشاوره و ارائه گزارشات لازم جهت بررسی و تحلیل نیازمندی‌ها در جهت افزایش بهره‌وری، سود و کاهش هزینه‌های نگهداری و خدمات جانبی را برای کلیه مشتریان خصوصی و دولتی در سراسر کشور میهن عزیزمان برعهده ‌دارد.

مشتریان

مأموریت شرکت رایان پرتو باختر

مشتری ‌جزئی ‌از ‌سازمان‌ ماست.
شرکت ‌رایان‌ پرتو ‌باختر در طول ‌دوره‌ فعالیت‌ خود افتخار همکاری‌ با‌ سازمان‌های دولتی‌ و خصوصی مختلفی داشته‌ و همواره ‌رعایت‌ اصل‌ مشتری ‌مداری ‌و کسب ‌رضایت ‌کامل مشتری ‌از ‌اهداف‌ اصلی ‌این شرکت بوده است ‌و ‌رضایت نامه‌ی ‌مشتریان ما رسالت ‌این مجموعه ‌می‌باشد.

تخصص‌های ما

مأموریت شرکت رایان پرتو باختر

راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه

اجرای پروژه‌های مرکز داده، شبکه‌های محلی و شبکه‌های گسترده بهمراه ارائه تجهیزات مرتبط و خدمات وابسته

اطلاعات بیشتر

تهیه و توزیع سخت‌افزار

تهیه و توزیع انواع سخت‌افزارهای شبکه و تجهیزات کامپیوتری

اطلاعات بیشتر

تولید نرم‌افزار

تولید وسیعی از نرم‌افزارها و نگهداری تجهیزات به صورت هماهنگ با نیاز مشتریان

اطلاعات بیشتر


پایان

ma behtarin ha ra baraye shoma mikhahim